Καλάθι

W Toy

Κατασκευαστής: W Toy
Wtoy Chinese Food Σετ 58 τεμαχίων (40890)σετ κινέζικων πρωινού, όπως μπαστούνια τηγανητού ψωμιού, τηγανητά μπαστούνια ψωμιού, γάλα σόγιας, zongzi Το σχήμα του κινέζικου πρωινού ευνοεί την ανάπτυξη της γνώσης των παιδιών και την αναγνώριση των χρωμάτων.ΧαρακτηριστικάΠαιχνίδι προσομοίωσης που δι..
22,99€
Χωρίς ΦΠΑ:22,99€
Wtoy καφέ Δεινόσαυρος Που Περπατάει με ήχο και Φως (41798-2)T-Rex δεινόσαυρος Β/Ο Που Περπατάει Globo με ήχο και φώς Έτοιμοι για συναρπαστική δράση και ατελείωτες ώρες περιπέτειας!!!!Κατάλληλο από 36 μηνών +..
24,99€
Χωρίς ΦΠΑ:24,99€
Wtoy Πράσινος Δεινόσαυρος Που Περπατάει με ήχο και Φως (41798-1)T-Rex δεινόσαυρος Β/Ο Που Περπατάει Globo με ήχο και φώς Έτοιμοι για συναρπαστική δράση και ατελείωτες ώρες περιπέτειας!!!!Κατάλληλο από 36 μηνών +..
24,99€
Wtoy Σετ Pizza με Αξεσουάρ (06716)Αξεσουάρ κουζίνας Το Playset περιλαμβάνει 41 αξεσουάρ για να μαγειρέψετε νόστιμα γεύματα για κούκλες και μαλακά παιχνίδια και να γίνετε έμπειροι σεφ. Μπορείτε να σερβίρετε νόστιμες πίτσες, μπιφτέκια ή να μαγειρέψετε απίστευτες συνταγές στο μάτι της κουζίνας..
27,99€
Χωρίς ΦΠΑ:27,99€
Wtoy Σετ Pizza με Αξεσουάρ (36258) Wtoy Σετ Pizza με Αξεσουάρ (36258)
Μη διαθέσιμο
Wtoy Σετ Pizza με Αξεσουάρ (36258)Το νόστιμο μενού μουΤο Delicious Menù είναι το τέλειο σετ για να ρυθμίσετε την κουζίνα σας με πολλά διαφορετικά προϊόντα και αξεσουάρ. Προσκαλέστε τους φίλους σας και ετοιμάστε τους μια πεντανόστιμη γιορτή!Πολλά είδη όπως φρούτα και λαχανικά, πίτσα, πατατάκ..
27,99€
Μη Διαθέσιμο
Wtoy Σετ Γιατρού 9 τεμαχίων (40872)Σετ γιατρούΌλα τα αξεσουάρ τοποθετούνται σε ειδική βαλίτσα με μεγάλη λαβή.Οι συσκευές είναι αντίγραφα των πραγματικών αντικειμένων του γιατρού, δεν έχουν αιχμηρές άκρες, βαμμένες σε έντονα χρώματα.Ασφαλές και ανθεκτικό – όμορφα κατασκευασμένο με υψηλής ποιότητας, α..
9,99€
Χωρίς ΦΠΑ:9,99€
Wtoy Σετ Κουζινικά 9 τεμαχίων (407263)Τα αξεσουάρ του σεφΤο ιδανικό σετ κουζίνας για να φτιάξετε τα καλύτερα πιάτα!Μάθετε τα μυστικά του εμπορίου και μαγειρέψτε σαν πραγματικός σεφ με 9 αξεσουάρ κουζίνας που περιλαμβάνονται: κατσαρόλες, τηγάνια, τσαγιέρα, καπάκια, κατσαρόλα και κουτάλα στη διάθε..
34,99€
Χωρίς ΦΠΑ:34,99€
Wtoy Φορτηγό Γερανός - Πυροσβεστική με 104 pcs  αξεσουάρ (41699)Βαρέα οχήματα με δυνατότητα συναρμολόγησης από το ίδιο το παιδί..Διαθέτει ήχους & φως.Διαθέτει κατσαβίδι για την συναρμολόγηση & αποσυναρμολόγηση του καθώς και ταμπέλες με τα σήματα οδικής κυκλοφορίας.Εκπαιδευτικό και ταυτό..
29,99€
Χωρίς ΦΠΑ:29,99€
W toys  Παιδικό Τέρμα Ποδοσφαίρου (412144)Απίστευτο πλήρες σετ με όλα όσα χρειάζεστε για να φτιάξετε το πρώτο σας ποδοσφαιρικό αγώνα για να προκαλέσετε τους φίλους σας να σκοράρουν τα περισσότερα γκολ.Το σετ περιλαμβάνει συνδέσμους για την κατασκευή του τέρματος ποδοσφαίρου, ένα δυνατό δίχτυ, μ..
24,99€
Οδικά Σήματα Κυκλοφορίας W΄Toy (38307)Οδικά Σήματα Κυκλοφορίας W΄Toy 5 τεμαχίων . Περιλαμβάνει 5 πινακίδες δαπέδου με σήματα οδικής κυκλοφορίας διαστάσεων 21x21x72 cm.Ο καλύτερος τρόπος για να μάθουν τα παιδιά μέσα απο το παιχνίδι τους κανόνες κυκλοφοριακής αγωγής και τα σήματα ο..